Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU!  Nuo 2021 m. lapkričio 15 d. keičiasi prašymų dėl LR pilietybės ir pranešimų apie kitos valstybės pilietybės įgijimą pateikimo tvarka. Daugiau informacijos rasite čia.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Konsulinė misija Liuksemburge

Sukurta: 2021.11.17 / Atnaujinta: 2021.11.19 11:02 Šalis ar teritorija: Liuksemburgas

Lietuvos Respublikos ambasada Belgijos Karalystėje ir Liuksemburgo Didžiajai Hercogystei šių metų gruodžio 9 d. rengia konsulinę misiją į Liuksemburgą.  

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai dėl pasų bei asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaikų gimimo, santuokos, ištuokos, mirties) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išrašų iš civilinės būklės aktų registro išdavimo, konsulinių pažymų išdavimo, dokumentų iš Lietuvos institucijų pareikalavimo, gyvenamosios vietos deklaravimo ir teikiamos kitos konsulinės paslaugos.

Konsulinės misijos metu bus aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę ir jiems paskirtu laiku atvykę asmenys. Registracija vykdoma iki 2021 m. gruodžio 3 d. tinklapyje https://keliauk.urm.lt/consult-registration

Ambasados darbuotojai su kiekvienu užsiregistravusiu susisieks individualiai, patvirtins registraciją, susitikimo laiką ir misijos adresą bei suteiks visą reikalingą informaciją. 

Esant dideliam interesantų skaičiui, pirmenybė bus teikiama šeimoms su mažamečiais vaikais bei senjorams, kuriems kyla sunkumų iš Liuksemburgo atvykti į Lietuvos Respublikos ambasadą Belgijoje konsulinėms paslaugoms, kurios negali būti teikiamos nuotoliniu būdu.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad misija, esant poreikiui, gali būti ištęsta arba perkelta į kitą datą, jeigu Liuksemburgo kompetentingos institucijos nustatytų apribojimus dėl COVID-19 pandemijos, kurie būtų nesuderinami su misijos vykdymu. Daugiau informacijos rasite Lietuvos Respublikos ambasados Belgijoje interneto svetainėje.

Susijusios naujienos