Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos Konsuline pagalba nelaimės atveju tel nr visa parą
BDAR

Konsulinė misija Malmėje

sukurta: 2021.09.21 / atnaujinta: 2021-09-22 08:24 Šalis ar teritorija: Švedija

Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje 2021 m. spalio 18-20 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Malmę (Malmö). Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos Respublikos generalinio garbės konsulato Švedijos Karalystėje patalpose, adresu Hyregatan 9, Malmö

Konsulinės misijos laikas:

Spalio 18 d. (pirmadienis) 9:30–12:00 val. ir 13:00–17:00 val.

Spalio 19 d. (antradienis) 9:00–12:00 val. ir 13:00–17:00 val.

Spalio 20 (trečiadienis) 9:00–12:00 val. ir 13:00–16:30 val. 

Konsulinės misijos metu bus galima deklaruoti gyvenamąją vietą užsienyje, pateikti dokumentus dėl LR paso/ATK išdavimo (keitimo) suaugusiems asmenims ir vaikams, asmens grįžimo pažymėjimui (AGP) gauti, dėl Švedijoje gimusio vaiko įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, dėl Švedijoje sudarytos santuokos arba ištuokos įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, pateikti prašymus įvairioms konsulinėms pažymoms (pvz., apie neteistumą, šeiminę padėtį ir kt.) gauti, paskelbti prarastus LR pasą, LR asmens tapatybės kortelę, paskelbti vairuotojo pažymėjimą arba transporto priemonės registracijos liudijimą negaliojančiais.

Informaciją apie tai, kokius dokumentus reikia pateikti konkrečiam konsuliniam veiksmui atlikti, rasite ambasados interneto svetainėje (žr. skiltį Konsulinė informacija). 

Jei pageidaujate gauti aukščiau išvardytas konsulines paslaugas, maloniai prašome registruotis iš anksto el. paštu amb.se@urm.lt, nurodant kokias paslaugas pageidaujate gauti; asmens, kuriam bus teikiama paslauga, vardą, pavardę ir gimimo datą; savo mobilaus telefono numerį

Registruotis galima nuo rugsėjo 22 d. iki spalio 11 d. Sumokėti už konsulines paslaugas galėsite tik bankiniu pavedimu iš anksto. 

Atkreipiame dėmesį, kad konsulines paslaugas be išankstinės registracijos bus galima gauti tik tuo atveju, jei joms atlikti liks laiko, ir tik po to, kai konsulinės paslaugos bus suteiktos iš anksto užsiregistravusiems piliečiams. 

Platesnę informaciją su konsuline misija susijusiais klausimais rasite Lietuvos Respublikos ambasados Švedijoje interneto svetainėje, taip pat paskambinę į Lietuvos Respublikos ambasadą Švedijos Karalystėje telefonu +46 8 667 54 55 arba el. paštu amb.se@urm.lt.

Susijusios naujienos