Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos Konsuline pagalba nelaimės atveju tel nr visa parą
BDAR

Konsulinė misija Niurnberge

sukurta: 2022.05.09 / atnaujinta: 2022-05-18 10:26 Šalis ar teritorija: Vokietija
Image

Atnaujinta. Registracija dokumentų priėmimui misijos metu baigta užsipildžius visoms vietoms.

Siekdama sudaryti lengvesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems pietinėje Vokietijoje, Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijoje 2022 m. gegužės 22-23 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Niurnbergą.

Konsulinė misija vyks Niurnbergo Šv. Trejybės katalikų bažnyčios parapijos salėje -  Katholisches Pfarramt Heiligste Dreifaltigkeit, adresu Giesbertsstr. 71, 90473 Nürnberg.

Dokumentai bus priimami: gegužės 22 d. (sekmadienį) nuo 9.30 iki 18.30 val.,  gegužės 23 d. (pirmadienį) nuo 9.30 iki 18.30 val.

Ambasados konsuliniai pareigūnai Niurnberge priims: Lietuvos Respublikos piliečių prašymus dėl pasų ir asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui piliečių gyvenamosios vietos deklaracijas, pranešimus dėl Vokietijos ar kitos valstybės  pilietybės gavimo, prašymus registruoti santuoką ambasadoje, išankstinius prašymus išduoti asmens grįžimo dokumentą (tik kelionei į Lietuvą), pranešimus apie prarastus asmens dokumentus, prašymus dėl vardų, pavardžių keitimo ir dėl konsulinių ir kitų pažymų išdavimo.

Išankstinė registracija priėmimui vykdoma elektroniniu paštu: konsulat.de@mfa.lt

Laiške būtina nurodyti šiuos duomenis – vardą ir pavardę, tel. numerį ir atvykimo tikslą - kokios paslaugos pageidaujama, nurodant – Niurnberge.

Atvykimo laikas bus patvirtintas per 3-5 darbo dienas kiekvienam asmeniui individualiai elektroniniu paštu.

 DĖMESIO! Išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu mokestis didinamas 50 procentų ir turi būti sumokėtas pavedimu į ambasados sąskaitą ne vėliau nei likus 7 dienoms iki misijos pradžios.

Ambasados sąskaitos duomenys:

Botschaft der Republik Litauen,

Deutsche Bank, IBAN DE 63100700000121388300, BIC/SWIFT-Code DEUTDEBBXXX 

Konsulinio mokesčio tarifus rasite čia.

Susijusios naujienos