Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos Konsuline pagalba nelaimės atveju tel nr visa parą
BDAR

Konsulinė misija organizuojama Vankuveryje

sukurta: 2021.06.07 / atnaujinta: 2021-09-15 09:07 Šalis ar teritorija: Kanada

Siekdama gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams kokybę ir prieinamumą Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją  Vankuveryje.

Misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai ir dokumentai dėl LR piliečių pasų ar/ir ATK keitimo ir išdavimo, dėl LR pilietybės atkūrimo, dėl užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, dėl konsulinių pažymų išdavimo, dėl Kanados institucijų išduotų dokumentų legalizavimo bei teikiamos kitos  konsulinės paslaugos. 

Konsulinė misija vyks  liepos 8 d. (ketvirtadienį), 9 d. (penktadienį)  ir 10 d. (šeštadienį) adresu: St. Peter‘s Estonian Lutheran Church 6520 Oak St, Vancouver, BC V6P 3Z.

 Dėl konsulinių paslaugų maloniai prašome registruotis iš anksto el. paštu consul.ca@mfa.lt ir nurodyti:

  1. Vardą, pavardę ir telefono numerį asmens, kuriam reikalingos konsulinės paslaugos;
  2. Asmens, pageidaujančio konsulinės paslaugos, asmens kodą ar pilną gimimo datą – metus, mėnesį ir dieną;
  3. Kokios konsulinės paslaugos pageidausite.

Elektroniniu laišku informuosime apie Jūsų priėmimui skirtą konkretų laiką ir reikalingus su savimi turėti dokumentus. 

SVARBU:

  • konsulinės misijos metu bus priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys
  • pagal nuo 2020 m. gruodžio 1 d. įsigaliojusio Konsulinio mokesčio įstatymo pakeitimus, už konsulinius veiksmus, atliekamus išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu, imamas 50 proc. didesnis konsulinis mokestis.
  • Sumokėti konsulinį mokestį už konsulines paslaugas bus galima vietoje banko kortelėmis arba prašome su savimi turėti sertifikuotą banko čekį – gavėjas Embassy of Lithuania. Grynųjų pinigų nepriimame, atsiprašome už nepatogumus.
  • Informacija dėl dokumentų, reikalingų konkretiems konsuliniams veiksmams atlikti,  ir platesnė informacija skelbiama ambasados interneto svetainėje.

Siekiant užtikrinti saugumą, visi lankytojai konsulinės misijos vizito metu privalo dėvėti apsaugines veido kaukes ir laikytis ne mažesnio nei 2 metrų atstumo, atvykti ne didesnėje, nei vieno šeimos vieneto asmenų grupėje paskirtu laiku.

 

 

 

Susijusios naujienos