Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Naujienos

Konsulinė misija Toronte vyks birželio 11-16 dienomis

Sukurta: 2021.04.13 / Atnaujinta: 2021.09.15 09:20 Šalis ar teritorija: Kanada
Image

Atnaujinta. Atsižvelgiant į Ontarijo provincijos numatomą COVID-19 ribojimų sušvelninimą nuo birželio 2 d., planuota gegužės mėnesio konsulinė misija į Torontą bus rengiama birželio 11-16 dienomis.

Siekdama gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams kokybę ir prieinamumą LR užsienio reikalų ministerija ir LR ambasada Kanadoje rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Torontą.

Misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai ir dokumentai dėl pasų ir ATK keitimo ir išdavimo, dėl LR pilietybės atkūrimo, dėl užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, dėl konsulinių pažymų išdavimo, dėl Kanados institucijų išduotų dokumentų legalizavimo bei teikiamos kitos konsulinės paslaugos.

Dėl konsulinių paslaugų misijos metu maloniai prašome registruotis iš anksto el. paštu

Į Jūsų elektroninį laišką atsakysime ir patvirtinsime konkretų apsilankymo laiką bei reikalingus turėti dokumentus. Atsiskaityti už konsulines paslaugas bus galima banko kortele (kreditine arba debetine) bei sertifikuotu banko čekiu (gavėjas čekyje – Embassy of Lithuania). Atsiskaitymai grynaisiais arba asmeniniais čekiais nepriimami. 

Atkreipiame dėmesį, kad

  • konsulinės misijos metu bus priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys
  • pagal nuo 2020 m. gruodžio 1 d. įsigaliojusio Konsulinio mokesčio įstatymo pakeitimus, už konsulinius veiksmus, atliekamus išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu, bus imamas 50 proc. didesnis konsulinis mokestis.

Informacija dėl dokumentų, reikalingų konkretiems konsuliniams veiksmams atlikti, yra paskelbta ambasados internetiniame puslapyje. 

Siekiant išlaikyti darbuotojų ir lankytojų saugumą, visi lankytojai konsulinės misijos vizito metu privalo dėvėti apsaugines veido kaukes ir laikytis ne mažesnio, nei 2 metrų atstumo, į priėmimą atvykti ne didesne, nei vieno šeimos vieneto asmenų grupe paskirtu laiku.

Susijusios naujienos