Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU ! Atsižvelgdama į sudėtingą saugumo situaciją, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja įvertinti būtinybę lankytis Ukrainoje, o jau esantiems šalyje piliečiams išlikti budriems bei sekti Lietuvos ir vietos institucijų skelbiamą oficialią informaciją. Sužinok daugiau.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Konsulinė misija vyks Denveryje, Kolorado valstijoje

Sukurta: 2021.04.30 / Atnaujinta: 2021.04.30 13:47 Šalis ar teritorija: Jungtinės Amerikos Valstijos

2021 m. gegužės 21-22 d. (penktadienį ir šeštadienį) Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Čikagoje rengia konsulinių pareigūnų išvykstamąją misiją Denveryje (Kolorado valstijoje).

Dokumentų priėmimas vyks adresu 4189 W 97th Ct., Westminster, CO 80031.

Konsulinės misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, gimimo, mirties) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, priimamos gyvenamosios vietos deklaracijos, bus išduodamos pažymos, patvirtinančios, kad asmuo yra gyvas ir yra tam tikroje vietovėje (pažymos „Sodrai“), priimami prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės.

Dėl konsulinių paslaugų prašome registruotis el. paštu .

Daugiau informacijos rasite Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Čikagoje interneto svetainėje.

Susijusios naujienos