Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Naujienos

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Bostone

Sukurta: 2022.04.12 / Atnaujinta: 2022.04.12 16:15 Šalis ar teritorija: Jungtinė Karalystė
Image

2022 m. balandžio 25 d. – balandžio 28 d. Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje vykdys konsulinę misiją Bostone, Jungtinėje Karalystėje. 

Bus priimami prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pasų ar asmens tapatybės kortelių išdavimo (keitimo), asmens grįžimo pažymėjimų išdavimo, užsienyje įregistruotų civilinės būklės aktų (gimimo, santuokos) apskaitymo Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, atliekami notariniai bei kiti konsuliniai veiksmai. 

Adresas: Boston County Hall ( Boston Library),  3 aukštas, office 19, PE21 6DY. 

Dėl paso ir/ar asmens tapatybės kortelės keitimo ar išdavimo prašome registruotis iš anksto elektroninės registracijos sistemoje.

Kitais klausimais prašome registruotis iki 2022 m. balandžio 20 d. (trečiadienio) 20 val. el. paštu   

Platesnę informaciją dėl registracijos rasite čia.

 SVARBU:

  • Konsulinis mokestis už konkrečią konsulinę paslaugą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu, konsulinių misijų metu yra 50 proc. didesnis, nei įprastas (pvz. naujas pasas/asmens tapatybės kortelė kainuos 150 EUR, pasas nepilnamečiam asmeniui – 75 EUR; mokesčiai už vaiko gimimo apskaitymą, santuokos apskaitymą, pavardės keitimą – 45 EUR ir t.t.). Konsulinis mokestis Didžiosios Britanijos svarais sterlingų perskaičiuojamas kas mėnesį ir gali nežymiai skirtis, priklausomai nuo valiutos kurso;
  • Būtinai atsineškite savo ir vaikų (jeigu turi) pasus/asmens tapatybės korteles, nuotraukas (jeigu kreipiatės dėl asmens dokumento ar asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo), special delivery voką (-us), apmokėtą (-us) iki 100 g., su Jūsų adresu;
  • Visi turi atvykti asmeniškai, taip pat ir vaikai nuo 2 metų amžiaus.

Susijusios naujienos