Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

SVARBU! Dėl plataus masto Rusijos karinės agresijos Užsienio reikalų ministerija šiuo metu Ukrainoje esančius Lietuvos piliečius ragina savarankiškai išvykti iš šalies sausumos keliais.  Sužinok daugiau.

 

Naujienos

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Hiutenfelde, Vokietijoje

Sukurta: 2021.06.03 / Atnaujinta: 2021.09.15 09:12 Šalis ar teritorija: Vokietija

DĖMESIO! Registracija į konsulinę misiją baigta, daugiau registracijų į šią misiją priimti galimybių nėra. Sekite informaciją apie konsulines misijas ateityje.

------

Siekdama sudaryti lengvesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems vakarinėje Vokietijos dalyje, Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijoje 2021 m. birželio 28 - 29  dienomis organizuoja konsulinę misiją į Heseno žemę.

Konsulinė misija vyks  Vokietijos lietuvių bendruomenės būstinėje - Rennhofo pilies patalpose, adresu Lorscherstr. 1, 68623 Lampertheim-Hüttenfeld. Ambasados konsuliniai pareigūnai Lampertheime priims Lietuvos Respublikos piliečių ir lietuvių kilmės asmenų prašymus dėl pasų keitimo ir išdavimo, Lietuvos pilietybės, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijas, pranešimus dėl Vokietijos pilietybės gavimo, prašymus registruoti santuoką Ambasadoje, išankstinius prašymus išduoti Asmens grįžimo dokumentą (tik kelionei į Lietuvą), pranešimus apie prarastus asmens dokumentus, prašymus dėl vardų, pavardžių keitimo ir dėl konsulinių pažymų išdavimo.

Išankstinė registracija priėmimui vykdoma elektroniniu paštu:

DĖMESIO : išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu mokestis didinamas 50 procentų. Būtinas išankstinis mokesčio pavedimas į ambasados sąskaitą ( grynieji pinigai nepriimami).

Ambasados sąskaitos duomenys: Botschaft der Republik Litauen,

Deutsche Bank, IBAN    DE 63100700000121388300, BIC/SWIFT-Code DEUTDEBBXXX 

Konsulinio mokesčio tarifus rasite čia.

SVARBU:

  1. Dėl nepaprastosios COVID-19 situacijos bus reikalaujama pateikti neigiamą testą (PGR arba PoC antigeno), atliktą ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo į priėmimą.
  2. Dalyvių skaičius ribotas.
  3. Konsulinė misija gali būti perkelta į kitą datą, jeigu vietos valdžia nustatytų apribojimus dėl COVID-19 pandemijos, kurie būtų nesuderinami su misijos vykdymui.

Priėmimo sąlygos:  Dėl su COVID-19 pandemija kylančių grėsmių, misijos metu maloniai prašome laikytis šių priėmimo taisyklių:

  • atvykti Jums paskirtu tiksliu laiku. Jei atvyksite anksčiau, Jums gali tekti palaukti lauke, kol išeis prieš Jus užsiregistravęs asmuo;
  • į patalpas įeiti po vieną – galės įeiti tik tas asmuo, kuriam bus teikiama konsulinė paslauga (jei paslauga teikiama nepilnamečiui, jį turės lydėti tik vienas iš tėvų ar globėjų);
  • prieš įeinant į patalpas būtina dezinfekuoti rankas;
  • patalpose dėvėti apsauginę veido kaukę;
  • turėti savo rašymo priemonę – prašome pasiimti juodą rašiklį;
  • neatvykti, jei jausite peršalimo simptomus. Jei mūsų darbuotojams kiltų abejonių dėl Jūsų sveikatos būklės - pamatuosime temperatūrą; nustačius pakilusią temperatūrą, Jūsų priimti negalėsime.

Platesnę informaciją rasite Lietuvos Respublikos ambasados Vokietijoje svetainėje.

Susijusios naujienos