Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Naujienos

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Hiutenfelde, Vokietijoje

Sukurta: 2021.06.03 / Atnaujinta: 2021.09.15 09:12 Šalis ar teritorija: Vokietija

DĖMESIO! Registracija į konsulinę misiją baigta, daugiau registracijų į šią misiją priimti galimybių nėra. Sekite informaciją apie konsulines misijas ateityje.

------

Siekdama sudaryti lengvesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems vakarinėje Vokietijos dalyje, Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijoje 2021 m. birželio 28 - 29  dienomis organizuoja konsulinę misiją į Heseno žemę.

Konsulinė misija vyks  Vokietijos lietuvių bendruomenės būstinėje - Rennhofo pilies patalpose, adresu Lorscherstr. 1, 68623 Lampertheim-Hüttenfeld. Ambasados konsuliniai pareigūnai Lampertheime priims Lietuvos Respublikos piliečių ir lietuvių kilmės asmenų prašymus dėl pasų keitimo ir išdavimo, Lietuvos pilietybės, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijas, pranešimus dėl Vokietijos pilietybės gavimo, prašymus registruoti santuoką Ambasadoje, išankstinius prašymus išduoti Asmens grįžimo dokumentą (tik kelionei į Lietuvą), pranešimus apie prarastus asmens dokumentus, prašymus dėl vardų, pavardžių keitimo ir dėl konsulinių pažymų išdavimo.

Išankstinė registracija priėmimui vykdoma elektroniniu paštu:

DĖMESIO : išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu mokestis didinamas 50 procentų. Būtinas išankstinis mokesčio pavedimas į ambasados sąskaitą ( grynieji pinigai nepriimami).

Ambasados sąskaitos duomenys: Botschaft der Republik Litauen,

Deutsche Bank, IBAN    DE 63100700000121388300, BIC/SWIFT-Code DEUTDEBBXXX 

Konsulinio mokesčio tarifus rasite čia.

SVARBU:

  1. Dėl nepaprastosios COVID-19 situacijos bus reikalaujama pateikti neigiamą testą (PGR arba PoC antigeno), atliktą ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo į priėmimą.
  2. Dalyvių skaičius ribotas.
  3. Konsulinė misija gali būti perkelta į kitą datą, jeigu vietos valdžia nustatytų apribojimus dėl COVID-19 pandemijos, kurie būtų nesuderinami su misijos vykdymui.

Priėmimo sąlygos:  Dėl su COVID-19 pandemija kylančių grėsmių, misijos metu maloniai prašome laikytis šių priėmimo taisyklių:

  • atvykti Jums paskirtu tiksliu laiku. Jei atvyksite anksčiau, Jums gali tekti palaukti lauke, kol išeis prieš Jus užsiregistravęs asmuo;
  • į patalpas įeiti po vieną – galės įeiti tik tas asmuo, kuriam bus teikiama konsulinė paslauga (jei paslauga teikiama nepilnamečiui, jį turės lydėti tik vienas iš tėvų ar globėjų);
  • prieš įeinant į patalpas būtina dezinfekuoti rankas;
  • patalpose dėvėti apsauginę veido kaukę;
  • turėti savo rašymo priemonę – prašome pasiimti juodą rašiklį;
  • neatvykti, jei jausite peršalimo simptomus. Jei mūsų darbuotojams kiltų abejonių dėl Jūsų sveikatos būklės - pamatuosime temperatūrą; nustačius pakilusią temperatūrą, Jūsų priimti negalėsime.

Platesnę informaciją rasite Lietuvos Respublikos ambasados Vokietijoje svetainėje.

Susijusios naujienos