Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU! Nuo 2021 m. spalio 1 d. visi į Jungtinę Karalystę atvykstantys ES šalių piliečiai privalo turėti pasus. Su savo šalies asmens tapatybės kortele gali atvykti tik Jungtinėje Karalystėje gyvenantys ES piliečiai (turintys nuolatinio arba nenuolatinio (settled / pre-settled) gyventojo statusą). Informaciją dėl kelionėms į Jungtinę Karalystę tinkamų dokumentų galite rasti interneto svetainėse https://www.gov.uk/uk-border-control ir https://www.gov.uk/guidance/visiting-the-uk-after-brexit.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Irkutske

Sukurta: 2021.09.20 / Atnaujinta: 2021.09.20 15:54 Šalis ar teritorija: Rusija

Siekdama Lietuvos Respublikos piliečiams ir lietuvių kilmės asmenims, gyvenantiems Sibire, sudaryti palankesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje 2021 m. spalio 12 - 14 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Irkutską.

Ambasados konsuliniai pareigūnai Irkutske priims prašymus dėl LR pasų keitimo ir (arba) išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų (pvz., apie neteistumą, šeiminę padėtį ir pan.) išdavimo, prašymus išduoti asmens grįžimo pažymėjimą kelionei į Lietuvą, pranešimus apie prarastus asmens dokumentus, taip pat priims Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijas, Lietuvos Respublikos pilietybės dokumentus, atliks notarinius veiksmus.

Konsulinė misija vyks Lietuvos vizų centro (VFS Global) Irkutske patalpose, esančiose ul. Sverdlova 10, Irkutskas. Iš anksto užsiregistravę lankytojai bus priimami:

  • spalio 12 d. nuo 11:00 iki 13:00 val. ir nuo 14:00 iki 17:00 val.
  • spalio 13 d. nuo 10:00 iki 13:00 val. ir nuo 14:00 iki 17:00 val.
  • spalio 14 d. nuo 10:00 iki 13:00 val. ir nuo 14:00 iki 17:00 val.

Asmenys, pageidaujantys gauti konsulines paslaugas ir apie tai dar neinformavę Irkutsko srities lietuvių nacionalinio kultūros centro „Švyturys“, turi užsiregistruoti apsilankymui elektroniniu paštu . Laiške būtina nurodyti asmens duomenis – vardą ir pavardę, gim. datą, tel. numerį ir atvykimo tikslą, t.y. aiškiai suformuluoti, kokios konsulinės paslaugos reikės. Su kiekvienu lankytoju bus susisiekta telefonu ir jam nurodytas atvykimo konsulinei paslaugai laikas bei konsulinio mokesčio sumokėjimo tvarka.

SVARBU! išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu konsulinis mokestis didinamas 50 procentų.

Susijusios naujienos