Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Naujienos

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Krasnojarske

Sukurta: 2022.05.13 / Atnaujinta: 2022.05.13 07:51 Šalis ar teritorija: Rusija
Image

Siekdama Lietuvos Respublikos piliečiams ir lietuvių kilmės asmenims, gyvenantiems Sibire, sudaryti palankesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje 2022 m. gegužės 26-27 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Krasnojarską.

Konsulinės misijos metu ambasados pareigūnai priims prašymus dėl LR pasų keitimo ir (arba) išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų (pvz., apie neteistumą, šeiminę padėtį ir pan.) išdavimo, prašymus išduoti asmens grįžimo pažymėjimą kelionei į Lietuvą, pranešimus apie prarastus asmens dokumentus, taip pat priims Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijas, atliks notarinius veiksmus, teiks kitas konsulines paslaugas.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. lapkričio 16 d. visi prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės atkūrimo pateikiami tik per Lietuvos migracijos informacinę sistemą (MIGRIS), išsamesnė informacija skelbiama interneto svetainėje https://www.migracija.lt/app/form-wizard?nationality=RUS.

Konsulinė misija vyks Lietuvos vizų centro (VFS Global) Krasnojarske patalpose, esančiose ul. Maerchaka 16, Krasnojarskas. Iš anksto užsiregistravę lankytojai bus priimami:

  • gegužės 26 d. nuo 10:00 iki 13:00 val. ir nuo 14:00 iki 17:00 val.
  • gegužės 27 d. nuo 10:00 iki 13:00 val. ir nuo 14:00 iki 16:00 val.

Asmenys, pageidaujantys gauti konsulines paslaugas ir apie tai dar neinformavę Krasnojarsko krašto lietuvių bendruomenės, turi užsiregistruoti apsilankymui elektroniniu paštu .  Su kiekvienu lankytoju bus susisiekta telefonu ir jam nurodytas atvykimo laikas konsulinei paslaugai gauti bei mokėtino konsulinio mokesčio dydis.

SVARBU! išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu konsulinis mokestis didinamas 50 procentų, atsiskaitymas tik grynaisiais pinigais ir tik eurais.