Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU!  Nuo 2021 m. lapkričio 15 d. keičiasi prašymų dėl LR pilietybės ir pranešimų apie kitos valstybės pilietybės įgijimą pateikimo tvarka. Daugiau informacijos rasite čia.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Marselyje

Sukurta: 2021.11.17 / Atnaujinta: 2021.11.17 16:20 Šalis ar teritorija: Prancūzija

Siekdama sudaryti lengvesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems pietinėje Prancūzijoje, Lietuvos ambasada Prancūzijoje 2021 m. gruodžio 10 d. organizuoja konsulinę misiją į Marselį. 

Konsulinės paslaugos misijos metu bus teikiamos Lietuvos Respublikos garbės konsulate Marselyje adresu: 32, rue Grignan, 13001 Marseille. Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pasų ir asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo (tik kelionei į Lietuvą), užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, vaikų gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išvykimo iš Lietuvos Respublikos deklaravimo, notarinių veiksmų – įgaliojimų tvirtinimo, parašo, nuorašo tikrumo paliudijimo, pažymų, jog asmuo yra gyvas ir tam tikroje vietovėje, tvirtinimo, kitų konsulinių paslaugų. 

Konsulinei misijai būtina išankstinė registracija, kuri vykdoma registracijos sistemoje, renkantis „Konsulinė misija“ →„Registracija į priėmimą konsulinės misijos Marselyje metu“,  komentaro laukelyje nurodant, kokia konkreti konsulinė paslauga bus reikalinga.

Siekiant suvaldyti užsikrėtimo COVID-19 virusu rizikas, konsulinės misijos metu klientai privalės pateikti COVID-19 reikalavimus patvirtinantį dokumentą (pilnos vakcinacijos, testo arba persirgimo įrodymą) bei dėvėti veidą dengiančias apsaugines kaukes.  

Detalią informaciją apie konsulines paslaugas, reikalingų dokumentų sąrašus ir informaciją, kurią būtina žinoti kreipiantis dėl konsulinių paslaugų, rasite Lietuvos ambasados Prancūzijoje internetinėje svetainėje https://fr.mfa.lt. 

SVARBU! Išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu konsulinis mokestis didinamas 50 procentų.  

Susijusios naujienos