Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Naujienos

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Niurnberge

Sukurta: 2021.04.19 / Atnaujinta: 2021.04.27 14:04 Šalis ar teritorija: Vokietija

DĖMESIO! Registracija priėmimui misijos metu jau pilnai užpildyta.

Informaciją apie šiais metais planuojamas misijas rasite Lietuvos Respublikos ambasados Vokietijoje interneto svetainėje.

Siekdama sudaryti lengvesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems pietinėje Vokietijoje, Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijoje 2021 m. gegužės 14-15 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Niurnbergą.

Konsulinė misija vyks Niurnbergo Šv. Trejybės katalikų bažnyčios parapijos salėje -  Katholisches Pfarramt Heiligste Dreifaltigkeit, adresu: Giesbertsstr. 71, 90473 Nürnberg.  

Dokumentų priėmimas vyks: gegužės 14 d. nuo 10.00 iki 18.30 val.,  gegužės 15 d. 10.00 iki 17.30 val. Ambasados konsuliniai pareigūnai Niurnberge priims Lietuvos Respublikos piliečių ir lietuvių kilmės asmenų prašymus dėl pasų keitimo ir išdavimo, Lietuvos pilietybės, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, priims piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijas, pranešimus dėl Vokietijos pilietybės gavimo, prašymus registruoti santuoką Ambasadoje, išankstinius prašymus išduoti Asmens grįžimo dokumentą (tik kelionei į Lietuvą), pranešimus apie prarastus asmens dokumentus, prašymus dėl vardų, pavardžių keitimo ir dėl pažymų išdavimo.

Išankstinė registracija priėmimui vykdoma elektroniniu paštu:

Laiške būtina nurodyti asmens duomenis – vardą ir pavardę, gim. datą, gyv. vietos adresą, tel. numerį ir atvykimo tikslą , t.y. aiškiai suformuluoti, kokios konkrečiai konsulinės paslaugos reikės.

Atvykimo laikas bus derinamas su kiekvienu asmeniu individualiai elektroniniu paštu.

DĖMESIO ! išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu mokestis didinamas 50 procentų ( būtinas išankstinis mokesčio pavedimas į ambasados sąskaitą).

Ambasados sąskaitos duomenys: Botschaft der Republik Litauen,

Deutsche Bank, IBAN    DE 63100700000121388300, BIC/SWIFT-Code DEUTDEBBXXX 

Konsulinio mokesčio tarifus rasite čia.

Daugiau informacijos rasite Lietuvos Respublikos ambasados Vokietijoje interneto svetainėje.

Susijusios naujienos