Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Naujienos

Konsulinės paslaugos Edmontone ir Kalgaryje

Sukurta: 2022.04.12 / Atnaujinta: 2022.04.14 10:40 Šalis ar teritorija: Kanada
Image

Siekdama gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams kokybę ir prieinamumą, Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją Edmontoną ir Kalgarį.

Konsulinė misija vyks:

Gegužės 10 (antradienį) ir 11 (trečiadienį) dienomis Edmontone, Lietuvių namuose (Lithuanian Hall), adresu 11629-83 Street, Edmonton, AB T5B 2Y7;

Gegužės 12 (ketvirtadienį) ir 13 (penktadienį) dienomis Kalgaryje CARRIAGE HOUSE HOTEL & CONFERENCE CENTRE, Lincolshire 1 salėje (2 aukšte), adresu 9030 Macleod Trail S, Calgary, AB T2H 0M4.

Konsulinės misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai dėl pasų ir asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, vaikų gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, prašymai dėl išvykimo iš Lietuvos deklaravimo, išduodamos pažymos, patvirtinančios, kad asmuo yra gyvas ir yra tam tikroje vietovėje (skirtos SODRAI), teikiamos kitos konsulinės paslaugos. 

Dėl konsulinių paslaugų maloniai prašome registruotis iš anksto el. paštu .                  

SVARBU

  • Išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu konsulinis mokestis didinamas 50 procentų ir gali būti sumokamas banko kortelėmis (ne grynaisiais pinigais).
  • Jus asmeniškai informuosime atskiru elektroniniu laišku apie numatytą Jūsų priėmimui skirtą konkretų laiką.
  • Atkreipiame dėmesį, kad konsulinės misijos metu bus priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys.

Informacija dėl dokumentų, reikalingų konkretiems konsuliniams veiksmams atlikti, yra skelbiama https://ca.mfa.lt/ca/lt/konsuline-informacija/aktuali-informacija/pasas