Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Naujienos

Kyjive atnaujinama ambasados konsulinio skyriaus veikla

Sukurta: 2022.07.27 / Atnaujinta: 2022.07.28 07:46 Šalis ar teritorija: Ukraina
Image

Nuo 2022 metų rugpjūčio 1 dienos Lietuvos ambasadoje Kyjive atnaujinama konsulinio skyriaus veikla. Konsulinio skyriaus priėmimo valandos – trečiadieniais ir penktadieniais 10.00-12.00 val. 

Primename, kad konsulinės funkcijos Lietuvos ambasadoje Ukrainoje atliekamos tik iš anksto priėmimui užsiregistravusiems asmenims. Iš anksto registruotis į priėmimą neprivalo asmenys, kurie kreipiasi dėl laikino kelionės dokumento išdavimo bei kitų skubios konsulinės pagalbos atvejų. Registracija į priėmimą dėl konsulinių funkcijų atlikimo vykdoma elektroninėje asmenų registracijos sistemoje.   

Taip pat informuojame, kad, siekdama gerinti Lietuvos piliečiams teikiamų konsulinių paslaugų kokybę, Lietuvos užsienio reikalų ministerija tobulina elektroninę asmenų registracijos konsulinėms paslaugoms Lietuvos diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose užsienyje sistemą. Nuo šiol asmenys, kurie pageidauja Lietuvos atstovybėje ar konsulinėje įstaigoje užsienyje gauti konsulines paslaugas, bus informuojami apie laisvus priėmimo laikus. Tokį pranešimą asmenys galės užsiprenumeruoti elektroninėje asmenų registracijos sistemoje, pasirinkdami konkrečią atstovybę ar konsulinę įstaigą ir juos dominančią konsulinę paslaugą. Lietuvos atstovybei ar konsulinei įstaigai paskelbus naujus priėmimo laikus, o taip pat atsilaisvinus šiuo metu užimtiems priėmimo laikams, visiems pranešimą užsisakiusiems asmenims jų nurodytu el. pašto adresu bus išsiunčiamas pranešimas. 

Susijusios naujienos