Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

SVARBU! Dėl plataus masto Rusijos karinės agresijos Užsienio reikalų ministerija šiuo metu Ukrainoje esančius Lietuvos piliečius ragina savarankiškai išvykti iš šalies sausumos keliais.  Sužinok daugiau.

 

Naujienos

Liepos 25-27 d. rengiama konsulinė misija į Bogotą (Kolumbija)

Sukurta: 2018.06.06 / Atnaujinta: 2020.10.16 17:20 Šalis ar teritorija: Kolumbija
Image

Dėl išankstinės registracijos priėmimui konsulinės misijos metu prašome kreiptis į Lietuvos generalinį konsulatą San Paule el. paštu .

Konsulinės misijos metu Kolumbijoje gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams bus sudaryta galimybė pateikti prašymus dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje bei pateikti gyvenamosios vietos deklaracijas.

Paskutinį kartą išvažiuojamoji konsulinė misija į Kolumbiją organizuota 2012 metais. Lietuvos Gyventojų registro tarnybos duomenimis, Kolumbijoje gyvena 228 Lietuvos piliečiai.

Išvažiuojamųjų konsulinių misijų organizavimas tapo būtinu į Lietuvos pasą pradėjus įrašinėti asmens biometrinius duomenis. Konsuliniai pareigūnai vyksta į tuos regionus, kur yra didelės lietuvių bendruomenės ir kuriuose nėra Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos. Šiais metais suplanuotos 29 konsulinės išvažiuojamosios misijos.

Konsulinę misiją Bogotoje organizuoja Lietuvos užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos generaliniu konsulatu San Paule ir Lietuvos garbės konsulatu Kolumbijoje.