Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU! Nuo 2021 m. spalio 1 d. visi į Jungtinę Karalystę atvykstantys ES šalių piliečiai privalo turėti pasus. Su savo šalies asmens tapatybės kortele gali atvykti tik Jungtinėje Karalystėje gyvenantys ES piliečiai (turintys nuolatinio arba nenuolatinio (settled / pre-settled) gyventojo statusą). Informaciją dėl kelionėms į Jungtinę Karalystę tinkamų dokumentų galite rasti interneto svetainėse https://www.gov.uk/uk-border-control ir https://www.gov.uk/guidance/visiting-the-uk-after-brexit.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Lietuvos ambasada Graikijos Respublikoje rengia konsulinę misiją į Nikosiją

Sukurta: 2021.04.07 / Atnaujinta: 2021.04.07 08:10 Šalis ar teritorija: Kipras
Image

Lietuvos Respublikos ambasada Graikijos Respublikoje šių metų gegužės 12 - 14 dienomis rengia konsulinę misiją į Nikosiją.  

Misija vyks Lietuvos Respublikos garbės generalinio konsulato Kipro Respublikoje patalpose adresu: 24 Spyrou Kyprianou Avenue, CY-1075 Nikosija (Deloitte pastato konferencijų salėje).

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai dėl pasų bei asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaikų gimimo, santuokos, ištuokos, mirties) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išrašų iš Civilinės būklės aktų registro išdavimo, konsulinių pažymų išdavimo, AGP išdavimo, dokumentų iš Lietuvos institucijų pareikalavimo, gyvenamosios vietos deklaravimo, konsulinės registracijos ir kt. Esant dideliam interesantų skaičiui, pirmenybė bus teikiama toms konsulinėms paslaugoms, kurios negali būti teikiamos nuotoliniu būdu.

Konsulinės misijos metu bus aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę ir jiems paskirtu laiku atvykę asmenys. Registracija vykdoma iki 2021 m. gegužės 1 dienos el. paštu

Ambasados darbuotojai su kiekvienu užsiregistravusiu susisieks individualiai ir suteiks visą reikalingą informaciją bei patvirtins atvykimo laiką. 

 Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad misija gali būti perkelta į kitą datą, jeigu Kipro Respublikos Vyriausybė nustatytų apribojimus dėl COVID-19 pandemijos, kurie būtų nesuderinami su misijos vykdymu. Daugiau informacijos rasite Lietuvos Respublikos ambasados Graikijoje interneto svetainėje.

Susijusios naujienos