Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos Konsuline pagalba nelaimės atveju tel nr visa parą
BDAR

Lietuvos ambasada Graikijos Respublikoje rengia konsulinę misiją į Nikosiją

sukurta: 2021.09.22 / atnaujinta: 2021-09-22 08:40 Šalis ar teritorija: Kipras
Image

Lietuvos Respublikos ambasada Graikijos Respublikoje šių metų lapkričio 10 - 11 dienomis rengia išvykstamąją konsulinę misiją į Nikosiją.  

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai dėl pasų bei asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaikų gimimo, santuokos, ištuokos, mirties) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išrašų iš Civilinės būklės aktų registro išdavimo, konsulinių pažymų išdavimo, laikino kelionės dokumento (asmens grįžimo dokumento ar laikino paso) išdavimo, dokumentų iš Lietuvos institucijų pareikalavimo, gyvenamosios vietos deklaravimo, konsulinės registracijos ir kt. Esant dideliam interesantų skaičiui, pirmenybė bus teikiama toms paslaugoms, kurių asmuo negali gauti nuotoliniu būdu.

Asmenų priėmimas vyks Lietuvos Respublikos garbės konsulato Kipro Respublikoje patalpose, adresu: 24 Spyrou Kyprianou Avenue, CY-1075 Nikosija (Deloitte pastato konferencijų salėje).

Konsulinės misijos metu bus aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę, konsulinį mokestį bankiniu pavedimu sumokėję ir jiems paskirtu laiku atvykę asmenys. 

REGISTRACIJA:

Registruotis kviečiame el. paštu kons.gr@urm.lt

Laiške prašome nurodyti:

  • savo ar atstovaujamo asmens vardą ir pavardę;
  • asmens kodą arba gimimo datą;
  • pašto adresą;
  • telefono numerį;
  • konsulinę paslaugą, dėl kurios kreipiatės.

Išsiuntę laišką, gausite ambasados darbuotojo patvirtinimą apie jūsų registracijos prašymo gavimą. Nesulaukę patvirtinimo, susisiekite su mumis telefonu (+30) 210 7294357.

Ambasados darbuotojai su kiekvienu besikreipiančiu susisieks individualiai ir suteiks visą reikalingą informaciją bei patvirtins atvykimo laiką. 

Dėmesio ! Užsipildžius vietų skaičiui, registracija bus sustabdyta. 

INFORMACIJA DĖL PASLAUGŲ KAINŲ

Išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu mokestis už konsulines paslaugas yra 50 proc. didesnis nei paslaugas suteikiant įprastine bendrąja tvarka.

Konsulinių paslaugų, teikiamų bendrąja tvarka įkainius bei susijusius teisės aktus, taip pat ir Lietuvos ambasados Graikijoje banko sąskaitų duomenis galite rasti šioje nuorodoje: SPAUSKITE ČIA

 

PRIĖMIMO SĄLYGOS COVID-19 EPIDEMIJOS METU

Konsulinio priėmimo Lietuvos Respublikos garbės konsulato Nikosijoje patalpose metu galioja šios taisyklės:  

  • Atvykite Jums paskirtu laiku. Jei atvyksite anksčiau, Jums gali tekti palaukti lauke, kol išeis prieš Jus užsiregistravęs asmuo.
  • Įeidami į pastatą privalėsite pateikti Covid-19 skiepų sertifikatą, persirgimo sertifikatą arba pažymą dėl greitojo COVID-19 testo neigiamo rezultato.
  • Dėvėkite apsauginę veido kaukę.
  • Turėkite savo rašymo priemonę.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad misija gali būti perkelta į kitą datą, jeigu Kipro Respublikos Vyriausybė nustatytų apribojimus dėl COVID-19 pandemijos, kurie būtų nesuderinami su misijos vykdymu.

Susijusios naujienos