Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

SVARBU! Dėl plataus masto Rusijos karinės agresijos Užsienio reikalų ministerija šiuo metu Ukrainoje esančius Lietuvos piliečius ragina savarankiškai išvykti iš šalies sausumos keliais.  Sužinok daugiau.

 

Naujienos

Lietuvos ambasadoje Norvegijoje pradeda veikti konsulinės informacijos skambučių centras

Sukurta: 2021.06.21 / Atnaujinta: 2021.07.28 14:43 Šalis ar teritorija: Norvegija

Nuo šiandien, birželio 21 dienos, Lietuvos ambasadoje Norvegijoje pradeda veikti konsulinės informacijos skambučių centras, siekiant užtikrinti, kad telefonu besikreipiantiems asmenims būtų efektyviai ir greitai suteikiama informacija konsuliniais klausimais.

Centro konsultantai teiks informaciją besikreipiantiems asmenims konsuliniais ir konsulinių paslaugų teikimo klausimais.

Skambučių centro atidarymas yra Užsienio reikalų ministerijos (URM) pradėto konsulinių paslaugų piliečiams užsienyje esminių pokyčių proceso dalis. Tokio pobūdžio skambučių centrai jau veikia Lietuvos atstovybėse Airijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje. Per pirmąjį šių metų ketvirtį skambučių centrai atsakė į daugiau nei 18 500 paklausimų.

Daugiau informacijos apie skambučių centrą rasite Lietuvos atstovybės Norvegijoje interneto svetainėje: https://no.mfa.lt

Susijusios naujienos