Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU!  Nuo 2021 m. lapkričio 15 d. keičiasi prašymų dėl LR pilietybės ir pranešimų apie kitos valstybės pilietybės įgijimą pateikimo tvarka. Daugiau informacijos rasite čia.

SVARBU! Nuo 2021 m. spalio 1 d. visi į Jungtinę Karalystę atvykstantys ES šalių piliečiai privalo turėti pasus. Su savo šalies asmens tapatybės kortele gali atvykti tik Jungtinėje Karalystėje gyvenantys ES piliečiai (turintys nuolatinio arba nenuolatinio (settled / pre-settled) gyventojo statusą). Informaciją dėl kelionėms į Jungtinę Karalystę tinkamų dokumentų galite rasti interneto svetainėse https://www.gov.uk/uk-border-control ir https://www.gov.uk/guidance/visiting-the-uk-after-brexit.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Lietuvos ambasadoje Norvegijoje pradeda veikti konsulinės informacijos skambučių centras

Sukurta: 2021.06.21 / Atnaujinta: 2021.07.28 14:43 Šalis ar teritorija: Norvegija

Nuo šiandien, birželio 21 dienos, Lietuvos ambasadoje Norvegijoje pradeda veikti konsulinės informacijos skambučių centras, siekiant užtikrinti, kad telefonu besikreipiantiems asmenims būtų efektyviai ir greitai suteikiama informacija konsuliniais klausimais.

Centro konsultantai teiks informaciją besikreipiantiems asmenims konsuliniais ir konsulinių paslaugų teikimo klausimais.

Skambučių centro atidarymas yra Užsienio reikalų ministerijos (URM) pradėto konsulinių paslaugų piliečiams užsienyje esminių pokyčių proceso dalis. Tokio pobūdžio skambučių centrai jau veikia Lietuvos atstovybėse Airijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje. Per pirmąjį šių metų ketvirtį skambučių centrai atsakė į daugiau nei 18 500 paklausimų.

Daugiau informacijos apie skambučių centrą rasite Lietuvos atstovybės Norvegijoje interneto svetainėje: https://no.mfa.lt

Susijusios naujienos