Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Naujienos

Lietuvos atstovybė Kinijoje laikinai dirbs nuotoliniu būdu

Sukurta: 2021.12.15 / Atnaujinta: 2021.12.15 11:49 Šalis ar teritorija: Kinija

Užsienio reikalų ministerija (URM) informuoja, kad Lietuvos ambasados Kinijoje laikinoji reikalų patikėtinė Audra Čiapienė grįžta į Vilnių konsultacijoms.

Šiuo metu vyksta diskusijos dėl Lietuvos atstovybės Kinijoje ir Kinijos atstovybės Lietuvoje darbo tvarkos techninių aplinkybių – laukiama, kol Kinija priims sprendimą pratęsti Lietuvos diplomatų akreditacijų Kinijoje galiojimą.

Kadangi pavaduojančio diplomato Pekine nėra, ambasada laikinai tęsia darbą nuotoliniu būdu.

Kol Lietuvos ambasada Pekine veiks nuotoliniu būdu, konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams teikdama ribota apimtimi, dėl neatidėliotinos būtinosios konsulinės pagalbos piliečiai kviečiami kreiptis į kitų Kinijoje esančių Europos Sąjungos valstybių diplomatines atstovybes ar bet kurią Lietuvos diplomatinę atstovybę kitoje šalyje. Dėl konsulinių paslaugų, kurias Lietuvos diplomatinės atstovybės gali teikti per nuotolį, Kinijoje esančius piliečius kviečiame kreiptis į bet kurią Lietuvos diplomatinę atstovybę kitoje šalyje.

Lietuva pasirengusi ir toliau tęsti diskusijas su Kinija ir atkurti ambasados darbą pilna apimtimi, kai bus pasiektas abiem pusėms tinkantis susitarimas.

Susijusios naujienos