Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU ! Atsižvelgdama į sudėtingą saugumo situaciją, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja įvertinti būtinybę lankytis Ukrainoje, o jau esantiems šalyje piliečiams išlikti budriems bei sekti Lietuvos ir vietos institucijų skelbiamą oficialią informaciją. Sužinok daugiau.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Lietuvos piliečiams rekomenduojama nedelsiant išvykti iš Malio

Sukurta: 2012.03.22 / Atnaujinta: 2020.10.16 17:20 Šalis ar teritorija: Malis

2012 m. kovo 21 d. Malyje įvykdytas karinis perversmas. Valdžią perėmė naujai suformuotas Nacionalinis demokratijos ir valstybės atstatymo komitetas (CNRDR). Šalyje sustabdytas konstitucijos galiojimas ir paskelbta komendanto valanda.

Visiems Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojama nedelsiant išvykti iš šalies, kol neapribotas susisiekimas įvairiomis transporto priemonėmis, tarp jų reguliarių reisų lėktuvais. Jei, nepaisant šios rekomendacijos, nutariate likti ar vykti į Malį, įsitikinkite, ar turite galiojančius kelionės dokumentus, tarp jų ir pasus.

Malyje reziduojančių Europos Sąjungos atstovybių sąrašą galima rasti europa.eu puslapyje.

Visus šalyje esančius Lietuvos Respublikos piliečius kviečiame elgtis itin atsargiai ir dar neužsiregistravusius - skubiai užsiregistruoti Užsienio reikalų ministerijoje (el. paštu , tel. +370(5)236 2444).

Susijusios naujienos