Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos Konsuline pagalba nelaimės atveju tel nr visa parą
BDAR

Lietuvos Respublikos ambasada Australijoje organizuoja konsulinę misiją Melburne ir Adelaidėje

sukurta: 2021.05.19 / atnaujinta: 2021-06-01 10:49 Šalis ar teritorija: Australija

Praėjusių metų rudenį Kanberoje savo veiklą pradėjusi Lietuvos Respublikos ambasada Australijoje 2021 m. birželio 27- liepos 5 d. organizuoja pirmąją konsulinę misiją Melburne ir Adelaidėje.

Misijos metu bus galima pateikti dokumentus dėl Lietuvos Respublikos paso, asmens tapatybės kortelės, išdavimo/keitimo, dėl Lietuvos Respublikos pilietybės atkūrimo, dėl užsienio valstybėse įregistruotų civilinės būklės aktų (gimimo, santuokos, ištuokos) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, prašymus civilinės būklės akto (gimimo, santuokos) įrašą liudijančiam išrašui gauti, deklaruoti gyvenamąją vietą užsienyje, išvykusiems iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, pateikti prašymus konsulinėms pažymoms (pvz., apie neteistumą, apie šeiminę padėtį ir kt.) gauti, paskelbti prarastus pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą, pateikti dokumentus Asmens grįžimo pažymėjimui (AGP) gauti, užpildyti konsulinės registracijos anketą, gauti kitas konsulines paslaugas.

SVARBU ! Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik iš anksto užsiregistravusiems asmenims. Registracija baigiasi 2021 m. birželio 18 d. (penktadienį) 17:00 val.

Dėl išankstinės registracijos Melburne prašome kreiptis į p. Danute Levickis lithconsul@yahoo.com.au

Adelaidėje prašome kreiptis į p. Christine Jankus ltconsul.sa@jankuslegal.com.au

Konsulinė misija Melburne vyks Melb. Lt Klubo bibliotekoje 44 Errol St North Melbourne birželio 30 – liepos 5 dienomis,  Adelaidėje - Lietuvių namuose (Lithuanian House) 6 Eastry St., Norwood SA 5067 birželio 27 – 28 dienomis.

Apie konsulinių mokečių ir pašto išlaidų mokėjimo tvarką pareiškėjai bus informuoti artėjant konsulinei misijai. Mokėjimas įmanomas tiktai pavedimu į Ambasados sąskaitą ANZ banke:

Embassy of Lithuania./BSB 012984/Account number  151848148

SVARBU ! Konsulinės misijos metu konsulinis mokestis didinamas 50 procentų.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad misija gali būti perkelta į kitą datą, jeigu vietos valdžia nustatytų apribojimus dėl COVID-19 pandemijos, kurie būtų nesuderinami su misijos vykdymu.

Susijusios naujienos