Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Naujienos

Lietuvos Respublikos ambasada Belgijos Karalystėje gegužės 13 - 14 dienomis rengia konsulinę misiją į Liuksemburgą

Sukurta: 2021.05.03 / Atnaujinta: 2021.05.04 12:10 Šalis ar teritorija: Liuksemburgas

Misija vyks viešbučio „Le Chatelet“ (2 Boulevard de la Pétrusse, L-2320 Luxembourg) patalpose.

Konsulinės misijos metu bus aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę ir jiems paskirtu laiku atvykę asmenys. Registracija vykdoma iki 2021 m. gegužės 11 d. tinklapyje https://keliauk.urm.lt/consult-registration (registruodamiesi vizitui, pirmame etape „Atstovybė“ pasirinkite „Lietuvos Respublikos ambasada Belgijos Karalystėje“, antrame etape „Dalyviai“ – nurodykite vizito dalyvius, trečiame etape „Paslaugos“ – pasirinkite „Konsulinė misija“, ketvirtame „Vizito laikas“ – pasirinkite Jums tinkantį laiką susitikimui; penktame etape nurodykite savo kontaktinius duomenis, kad galėtume asmeniškai su Jumis susisiekti ir aptarti konsulinės paslaugos techninius reikalavimus).  

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai dėl pasų bei asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaikų gimimo, santuokos, ištuokos, mirties) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išrašų iš Civilinės būklės aktų registro išdavimo, konsulinių pažymų išdavimo, dokumentų iš Lietuvos institucijų pareikalavimo, gyvenamosios vietos deklaravimo ir kt.

Esant dideliam interesantų skaičiui, pirmenybė bus teikiama šeimoms su mažamečiais vaikais bei senjorams, kuriems kyla sunkumų iš Liuksemburgo atvykti į Lietuvos Respublikos ambasadą Belgijoje konsulinėms paslaugoms, kurios negali būti teikiamos nuotoliniu būdu.

Ambasados darbuotojai su kiekvienu užsiregistravusiu susisieks individualiai, patvirtins registraciją, susitikimo laiką ir suteiks visą reikalingą informaciją. 

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad misija gali būti perkelta į kitą datą, jeigu Liuksemburgo kompetentingos institucijos nustatytų apribojimus dėl COVID-19 pandemijos, kurie būtų nesuderinami su misijos vykdymu. Daugiau informacijos rasite Lietuvos Respublikos ambasados Belgijoje interneto svetainėje.

 

Susijusios naujienos