Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos Konsuline pagalba nelaimės atveju tel nr visa parą
BDAR

Organizuojama konsulinė misija į Marselį

sukurta: 2021.05.07 / atnaujinta: 2021-09-15 09:22 Šalis ar teritorija: Prancūzija
Image

Siekdama sudaryti lengvesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems pietinėje Prancūzijoje, Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijos Respublikoje 2021 m. birželio 2  d. organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Marselį.

Konsulinės paslaugos misijos metu bus teikiamos Lietuvos Respublikos garbės konsulate Marselyje adresu: 32, rue Grignan, 13001 Marseille. 

Konsulinės misijos metu Lietuvos Respublikos piliečiai turės galimybę pateikti dokumentus dėl Lietuvos Respublikos paso ar asmens tapatybės kortelės išdavimo ar keitimo, asmens grįžimo pažymėjimų, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, gyvenamosios vietos deklaravimo, taip pat kreiptis dėl kitų konsulinių paslaugų suteikimo. 

Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų maloniai prašome iš anksto registruotis Lietuvos Respublikos ambasadoje Prancūzijos Respublikoje el. paštu consul.fr@urm.lt. Laiške būtina nurodyti asmens duomenis – vardą ir pavardę, gim. datą, telefono numerį ir atvykimo tikslą, t.y. aiškiai suformuluoti, kokios konsulinės paslaugos reikės. Su kiekvienu lankytoju bus susisiekta ir jam nurodytas atvykimo konsulinei paslaugai laikas bei konsulinio mokesčio sumokėjimo tvarka. Bus priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys. 

Detalią informaciją apie konsulines paslaugas, dokumentų sąrašus ir išsamią informaciją, kurią būtina žinoti kreipiantis dėl konsulinių paslaugų, rasite Lietuvos Respublikos ambasados internetinėje svetainėje https://fr.mfa.lt. 

SVARBU ! Išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu konsulinis mokestis didinamas 50 procentų. 

Priėmimo sąlygos:  dėl su COVID-19 pandemija kylančių grėsmių, misijos metu maloniai prašome laikytis šių priėmimo taisyklių:

  • atvykti Jums paskirtu tiksliu laiku. Jei atvyksite anksčiau, Jums gali tekti palaukti lauke, kol išeis prieš Jus užsiregistravęs asmuo;
  • į patalpas įeiti po vieną – galės įeiti tik tas asmuo, kuriam bus teikiama konsulinė paslauga (jei paslauga teikiama nepilnamečiui, jį turės lydėti tik vienas iš tėvų ar globėjų);
  • prieš įeinant į patalpas būtina dezinfekuoti rankas;
  • patalpose dėvėti apsauginę veido kaukę;
  • turėti savo rašymo priemonę;
  • neatvykti, jei jausite peršalimo simptomus.

 

Susijusios naujienos