Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU ! Atsižvelgdama į sudėtingą saugumo situaciją, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja įvertinti būtinybę lankytis Ukrainoje, o jau esantiems šalyje piliečiams išlikti budriems bei sekti Lietuvos ir vietos institucijų skelbiamą oficialią informaciją. Sužinok daugiau.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Pakeista rekomendacija dėl kelionių į Etiopiją

Sukurta: 2012.01.19 / Atnaujinta: 2020.10.16 17:20 Šalis ar teritorija: Etiopija

Padidėjus grėsmei užsienio piliečių gyvybei ir saugumui Etiopijoje, siūloma susilaikyti nuo visų kelionių į pasienio su Eritrėja (Tigray-Afar) ir pasienio su Somaliu (Gambella) regionus. Kitos labai pavojingos zonos - teritorijos į rytus nuo Harero miesto, istorinė Omo slėnio vietovė mažiau pavojingos zonos - istoriniai centrai šalies šiaurėje Bahar Dar, Gondar, Lalibela, Axoum.

Dėl nestabilios padėties šalyje rekomenduojama nuo nebūtinų kelionių į Etiopiją susilaikyti. Esant būtinam reikalui vykti, rekomenduojame apie savo kelionę pranešti ir savo kontaktinius duomenis palikti Piliečių aptarnavimo skyriuje (tel.+370(5)2362444, ). Europos Sąjungos valstybių atstovybių sąrašas Adis Abeboje pateikiamas puslapyje http://ec.europa.eu/consularprotection/

Susijusios naujienos