Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU! Nuo 2021 m. spalio 1 d. visi į Jungtinę Karalystę atvykstantys ES šalių piliečiai privalo turėti pasus. Su savo šalies asmens tapatybės kortele gali atvykti tik Jungtinėje Karalystėje gyvenantys ES piliečiai (turintys nuolatinio arba nenuolatinio (settled / pre-settled) gyventojo statusą). Informaciją dėl kelionėms į Jungtinę Karalystę tinkamų dokumentų galite rasti interneto svetainėse https://www.gov.uk/uk-border-control ir https://www.gov.uk/guidance/visiting-the-uk-after-brexit.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Pranešimas Lietuvos Respublikos piliečiams dėl išsiveržusio ugnikalnio Kanarų salose

Sukurta: 2021.09.20 / Atnaujinta: 2021.09.20 15:52 Šalis ar teritorija: Ispanija

Rugsėjo 19 dienos popietę išsiveržus ugnikalniui La Palma saloje, Alcala, El Paraiso, El Paso, Los LLanos de Aridane, Tazarote zonose vyksta žmonių evakuacijos. Taip pat pranešama apie aplinkiniuose miškuose kilusius gaisrus.

Dėl išsamios informacijos, įskaitant atsargumo priemones ir evakuacijos instrukcijas, stebėkite vietinę žiniasklaidą ir vietos valdžios informacinius pranešimus: https://www.gobiernodecanarias.org/principal/.

Prireikus konsulinės pagalbos, prašome kreiptis tel. +34 913 102 075 arba el. paštu .

Susiruošusiems keliauti į Kanarų salas rekomenduojame susisiekti su savo kelionės operatoriumi.

Susijusios naujienos