Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

SVARBU! Dėl plataus masto Rusijos karinės agresijos Užsienio reikalų ministerija šiuo metu Ukrainoje esančius Lietuvos piliečius ragina savarankiškai išvykti iš šalies sausumos keliais.  Sužinok daugiau.

 

Naujienos

Registruotis konsulinių paslaugų gavimui Lietuvos diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose užsienyje nuo šiol bus patogiau

Sukurta: 2022.05.26 / Atnaujinta: 2022.05.26 08:48
Image

Siekdama gerinti Lietuvos piliečiams teikiamų konsulinių paslaugų kokybę, Lietuvos užsienio reikalų ministerija tobulina elektroninę asmenų registracijos konsulinėms paslaugoms Lietuvos diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose užsienyje sistemą.

Nuo šiol asmenys, kurie pageidauja Lietuvos atstovybėse ir konsulinėse įstaigose užsienyje gauti konsulines paslaugas, bus informuojami apie laisvus priėmimo laikus. Tokį pranešimą asmenys galės užsiprenumeruoti elektroninėje asmenų registracijos sistemoje, pasirinkdami konkrečią atstovybę ar konsulinę įstaigą ir juos dominančią konsulinę paslaugą. Lietuvos atstovybei ar konsulinei įstaigai paskelbus naujus priėmimo laikus, o taip pat atsilaisvinus šiuo metu užimtiems priėmimo laikams, visiems pranešimą užsisakiusiems asmenims jų nurodytu el. pašto adresu bus išsiunčiamas pranešimas.

Užsienio reikalų ministerija primena, kad Lietuvos atstovybėse ir konsulinėse įstaigose užsienyje konsulinės funkcijos atliekamos tik iš anksto priėmimui užsiregistravusiems asmenims. Iš anksto registruotis į priėmimą neprivalo asmenys, kurie kreipiasi dėl laikino kelionės dokumento išdavimo bei kitų skubios konsulinės pagalbos atvejų. Asmenų registracija į priėmimą dėl konsulinių funkcijų atlikimo vykdoma elektroninėje asmenų registracijos sistemoje.

Susijusios naujienos