Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU ! Atsižvelgdama į sudėtingą saugumo situaciją, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja įvertinti būtinybę lankytis Ukrainoje, o jau esantiems šalyje piliečiams išlikti budriems bei sekti Lietuvos ir vietos institucijų skelbiamą oficialią informaciją. Sužinok daugiau.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Rekomenduojama nevykti į Centrinės Afrikos Respubliką

Sukurta: 2013.01.02 / Atnaujinta: 2020.10.16 17:20 Šalis ar teritorija: Centrinės Afrikos Respublika

Ginkluoti sukilėliai, siekiantys nuversti šalies prezidentą Francois Bozize, perėmė keleto miestų šalies šiaurinėje ir rytinėje dalyse kontrolę. Pranešama, kad sukilėliai užėmė Sibuto miestą, kuris yra tik 75 km nuo sostinės Bangio. Situacija yra sunkiai nuspėjama. Centrinės Afrikos Respublikos karinės pajėgos sostinėje įrengė kontrolės punktus, paskelbta komendanto valanda.

Dėl blogėjančios saugumo padėties į šalį rekomenduojama nevykti. Visus šalyje esančius Lietuvos Respublikos piliečius kviečiame elgtis itin atsargiai ir skubiai užsiregistruoti Užsienio reikalų ministerijoje (el.paštu , tel. +370(5)2362444, arba atlikti kelionės registraciją Konsulinės informacijos tinklapyje http://old.keliauk.urm.lt/).

Susijusios naujienos