Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos Konsuline pagalba nelaimės atveju tel nr visa parą
BDAR

Rengiama konsulinė misija į Argentinos sostinę Buenos Aires

sukurta: 2021.10.07 / atnaujinta: 2021-10-07 10:11 Šalis ar teritorija: Argentina,Ispanija

Lietuvos Respublikos ambasada Madride 2021 m. lapkričio 8-12 dienomis  rengia konsulinę misiją į Buenos Aires.

Konsulinė misija vyks Lietuvos Respublikos generalinio garbės konsulato patalpose adresu: Av. Paseo Colón 275, piso 11, Buenos Aires.

Misijos metu pirmenybė bus teikiama piliečių priėmimui dėl pasų išdavimo ar pakeitimo.

Kiti misijos metu priimami prašymai dėl: asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaikų gimimo, santuokos, ištuokos, mirties) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išrašų iš Civilinės būklės aktų registro išdavimas, konsulinių pažymų išdavimo, dokumentų iš Lietuvos institucijų pareikalavimo, gyvenamosios vietos deklaravimo, konsulinės registracijos. 

Išankstinė registracija yra būtina.  Šiuo tikslu prašome kreiptis el. paštu mision@urm.lt. Registruojantis el. paštu, prašome nurodyti savo pilną vardą(-us) ir pavardę(-es), Lietuvos Respublikos piliečio asmens kodą, o jei jo nežinote – gimimo datą, el. pašto adresą, telefono numerį ir pageidaujamą konsulinę paslaugą. Vienos šeimos narių prašome kreiptis vienu e-laišku, jame išvardijant visus atvyksiančius šeimos narius ir visas jiems reikalingas konsulines paslaugas.

Detalią informaciją apie konsulines paslaugas rasite Lietuvos Respublikos ambasados Ispanijos Karalystėje internetinėje svetainėje: http://es.mfa.lt/.

Ambasada kiekvienam suinteresuotajam individualiai patvirtins registraciją misijoje, nurodys priėmimo laiką ir konsulinio mokesčio sumą, kurią reikės pervesti į Ambasados banko sąskaitą:

Gavėjo bankas – BBVA (BANCO BILBAO VIZCAYA ARGENTARIA) Sąskaita: ES2201824031210291507248 Banko BIC/SWIFT kodas: BBVAESMMXXX.

Mokėjimus galima atlikti ir PayPal atsiskaitymų platformoje - joje ambasados sąskaita susieta su ambasados e-paštu amb.es@urm.lt.

Dėl su COVID-19 pandemija kylančių grėsmių, misijos metu maloniai prašome laikytis šių priėmimo taisyklių:

  • atvykti Jums paskirtu tiksliu laiku. Į patalpas įeiti po vieną – galės įeiti tik tas asmuo, kuriam bus teikiama konsulinė paslauga (jei paslauga teikiama nepilnamečiui, jį turės lydėti tik vienas iš tėvų ar globėjų);
  • prieš įeinant į patalpas būtina dezinfekuoti rankas;
  • patalpose būtina dėvėti apsauginę veido kaukę;
  • turėti savo rašymo priemonę;
  • neatvykti, jei jausite peršalimo simptomus. Jei mūsų darbuotojams kiltų abejonių dėl Jūsų sveikatos būklės - pamatuosime temperatūrą; nustačius pakilusią temperatūrą, priimti negalėsime.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad misija gali būti perkelta į kitą datą, jeigu vietos valdžia nustatytų apribojimus dėl COVID-19 pandemijos, kurie būtų nesuderinami su misijos vykdymui.