Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Naujienos

Rengiama konsulinė misija į Argentinos sostinę Buenos Aires

Sukurta: 2022.02.14 / Atnaujinta: 2023.01.19 19:57 Šalis ar teritorija: Argentina
Image

Lietuvos Respublikos ambasada Madride 2022 m. balandžio 4-8 dienomis  rengia konsulinę misiją į Buenos Aires.

Konsulinė misija vyks Lietuvos Respublikos generalinio garbės konsulato patalpose adresu: Av. Paseo Colón 275, piso 11, Buenos Aires.

Misijos metu pirmenybė bus teikiama piliečių priėmimui dėl pasų išdavimo ar pakeitimo.

Kiti misijos metu priimami prašymai dėl: asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaikų gimimo, santuokos, ištuokos, mirties) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išrašų iš Civilinės būklės aktų registro išdavimas, konsulinių pažymų išdavimo, dokumentų iš Lietuvos institucijų pareikalavimo, gyvenamosios vietos deklaravimo, konsulinės registracijos.

Išankstinė registracija yra būtina.  Šiuo tikslu prašome kreiptis el. paštu . Registruojantis el. paštu, prašome nurodyti savo pilną vardą(-us) ir pavardę(-es), Lietuvos Respublikos piliečio asmens kodą, o jei jo nežinote – gimimo datą, el. pašto adresą, telefono numerį ir pageidaujamą konsulinę paslaugą. Vienos šeimos narių prašome kreiptis vienu e-laišku, jame išvardijant visus atvyksiančius šeimos narius ir visas jiems reikalingas konsulines paslaugas.

Dėl su COVID-19 pandemija kylančių grėsmių, misijos metu maloniai prašome laikytis šių priėmimo taisyklių:

  • atvykti Jums paskirtu tiksliu laiku. Į patalpas įeiti po vieną – galės įeiti tik tas asmuo, kuriam bus teikiama konsulinė paslauga (jei paslauga teikiama nepilnamečiui, jį turės lydėti tik vienas iš tėvų ar globėjų);
  • prieš įeinant į patalpas būtina dezinfekuoti rankas;
  • patalpose būtina dėvėti apsauginę veido kaukę;
  • turėti savo rašymo priemonę;
  • neatvykti, jei jausite peršalimo simptomus. Jei mūsų darbuotojams kiltų abejonių dėl Jūsų sveikatos būklės - pamatuosime temperatūrą; nustačius pakilusią temperatūrą, priimti negalėsime.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad misija gali būti perkelta į kitą datą, jeigu vietos valdžia nustatytų apribojimus dėl COVID-19 pandemijos, kurie būtų nesuderinami su misijos vykdymu.

Detalią informaciją rasite Lietuvos Respublikos ambasados Ispanijos Karalystėje internetinėje svetainėje: http://es.mfa.lt/.

 

Susijusios naujienos