Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU ! Atsižvelgdama į sudėtingą saugumo situaciją, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja įvertinti būtinybę lankytis Ukrainoje, o jau esantiems šalyje piliečiams išlikti budriems bei sekti Lietuvos ir vietos institucijų skelbiamą oficialią informaciją. Sužinok daugiau.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Rengiama konsulinė misija į Bogotą

Sukurta: 2021.12.21 / Atnaujinta: 2022.01.25 10:49 Šalis ar teritorija: Kolumbija
Image

2022 metų sausio 24-27 dienomis rengiama konsulinė misija į Kolumbijos sostinę Bogotą. Konsulinės funkcijos Kolumbijoje ir kaimyninėse šalyse gyvenantiems Lietuvos piliečiams bus atliekamos viešbutyje „Santafé Boutique”, calle 116 # 15 – 44, Bogota. 

Atsižvelgiant į didelį konsulinių paslaugų poreikį, COVID-19 pandemijos sąlygojamus apribojimus ir technines galimybes, šios misijos metu bus atliekamos dvi – paso išdavimo / keitimo ir užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaiko gimimo, santuokos, ištuokos, mirties) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje – konsulinės funkcijos.

Šias konsulines paslaugas pageidaujantys gauti Lietuvos piliečiai kviečiami iki 2022 metų sausio 15 dienos registruotis priėmimui Išankstinės konsulinės registracijos sistemos generalinio konsulato San Paule paskyroje. Informacija, kaip rezervuoti laiką konsuliniam priėmimui, pateikta šioje instrukcijoje.  

Detali informacija apie konsulines paslaugas skelbiama Užsienio reikalų ministerijos konsulinės informacijos svetainėje

Konsulinę misiją Kolumbijoje organizuoja Lietuvos generalinis konsulatas San Paule, kartu su Lietuvos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos garbės konsulatu Bogotoje.

Susijusios naujienos