Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos Konsuline pagalba nelaimės atveju tel nr visa parą
BDAR

Rengiama konsulinė misija į Groningeną (Nyderlandų Karalystė)

sukurta: 2013.09.17 / atnaujinta: 2020-10-16 17:20 Šalis ar teritorija: Nyderlandai

Siekdama gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams kokybę, Lietuvos Respublikos ambasada Nyderlandų Karalystėje 2013 m. spalio 11 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Groningeną. Konsulinės paslaugos bus teikiamos Groningeno miesto prekybos rūmų patalpose, esančiose adresu: Leonard Springerlaan 15, 9727 KB Groningen.                     

Konsulinės misijos laikas:
Spalio 11 d. (penktadienis) 9:00-17:00 val.


Konsulinės misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai ir dokumentai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, konsulinio dokumentų legalizavimo, Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai. Taip pat bus priimami lietuvių kilmės asmenų prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės, ir kitų konsulinių veiksmų.

Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų maloniai prašome registruotis iš anksto telefonu +31703380671. Registruotis galima nuo rugsėjo 17 d. iki spalio 9 d. imtinai. Bus priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys.
 

Susijusios naujienos