BDAR

Rengiama konsulinė misija į Insbruką

sukurta: 2021.11.08 / atnaujinta: 2021-11-22 13:44 Šalis ar teritorija: Austrija

Dėmesio! Dėl Austrijoje lapkričio 22 - gruodžio 12 dienomis įvesto visuotinio karantino gruodžio mėnesio konsulinė misija į Insbruką  atšaukiama. Dėkojame už supratingumą.

Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje 2021 m. gruodžio 3-4 d. organizuoja konsulinę misiją į Insbruką.

Konsulinis priėmimas vyks adresu Maria-Theresien Strasse 18,  6020 Innsbruck (Insbruko miesto Rotušės patalpos). 

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pasų ir asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, vaikų gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išvykimo iš Lietuvos Respublikos deklaravimo, dokumentų tvirtinimo pažyma Apostille, bus išduodamos pažymos, patvirtinančios, kad asmuo yra gyvas ir yra tam tikroje vietoje (pažymos „Sodrai”), priimami prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės. Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. lapkričio 15 d. keičiasi prašymų dėl LR pilietybės ir pranešimų apie kitos valstybės pilietybės įgijimą pateikimo tvarka. Daugiau informacijos rasite čia.

Išankstinė registracija būtina. Registracija vykdoma ambasados el. paštu wien@urm.lt. Registruojantis prašome nurodyti vardą ir pavardę, asmens kodą ar gimimo datą, el. pašto adresą, telefono numerį ir konsulinę paslaugą, dėl kurios kreipiatės. El. laiško skiltyje „Tema“ (vok. Betreff, angl. Subject) prašome įrašyti: MISIJA INSBRUKAS. Ambasada kiekvienam asmeniškai patvirtins registraciją misijoje bei susisieks dėl paskirto priėmimo laiko, pateikiamų dokumentų bei paslaugų apmokėjimo.

Siekiant suvaldyti užsikrėtimo COVID-19 virusu rizikas, misijos metu klientai privalės pateikti 3G taisyklės reikalavimus patvirtinantį dokumentą (pilnos vakcinacijos, testo arba persirgimo įrodymą).