Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU!  Nuo 2021 m. lapkričio 15 d. keičiasi prašymų dėl LR pilietybės ir pranešimų apie kitos valstybės pilietybės įgijimą pateikimo tvarka. Daugiau informacijos rasite čia.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Rengiama konsulinė misija į Keiptauną

Sukurta: 2021.11.03 / Atnaujinta: 2021.11.03 10:51 Šalis ar teritorija: Pietų Afrikos Respublika

Lietuvos Respublikos ambasada Pietų Afrikos Respublikoje  2021 m. lapkričio 22-26 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Keiptauną, kurios metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai. Konsulinė misija vyks Bagraims advokatų biuro patalpose adresu  5 De Lorentz Street, Gardens, Cape Town, 8001.

Lietuvos konsulinės misijos Keiptaune darbo laikas bus skelbiamas Lietuvos ambasados Pietų Afrikos Respublikoje interneto tinklalapyje https://za.mfa.lt

Atkreipiame dėmesį, kad konsulinės misijos metu konsulinis mokestis didinamas 50 procentų.

Susijusios naujienos