Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU ! Atsižvelgdama į sudėtingą saugumo situaciją, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja įvertinti būtinybę lankytis Ukrainoje, o jau esantiems šalyje piliečiams išlikti budriems bei sekti Lietuvos ir vietos institucijų skelbiamą oficialią informaciją. Sužinok daugiau.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Rengiama konsulinė misija į Zagrebą

Sukurta: 2019.10.29 / Atnaujinta: 2020.10.16 17:20 Šalis ar teritorija: Kroatija
Image

Siekiant pagerinti konsulinių paslaugų prieinamumą Lietuvos Respublikos piliečiams, gyvenantiems Kroatijos Respublikoje, Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje organizuoja konsulinę misiją į Zagrebą.

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pasų ir asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, asmens grįžimo pažymėjimų išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinio dokumentų legalizavimo ir dokumentų tvirtinimo pažyma Apostille, Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaravimo, Lietuvos Respublikos pilietybės bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

Konsulinės misijos laikas: gruodžio 12 d. nuo 9.00 val. iki 17.00 val.

Konsulinės misijos vieta: Lietuvos Respublikos ambasados Kroatijos Respublikoje patalpos. Adresas: Ulica Ivana Lučića 2A, 10000 Zagrebas, Kroatijos Respublika. 

Konsulinės misijos metu bus priimami tik iš anksto užsiregistravę piliečiai individualiai paskirtu priėmimo laiku.

Registracija vyks elektroniniu paštu arba telefonu +43 1 7185467.

Registruojantis el. paštu prašome nurodyti savo vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir konsulinę paslaugą, kurią pageidaujate gauti. Elektroninio laiško Subject eilutėje maloniai prašome nurodyti: MISIJA ZAGREBAS.

Susijusios naujienos