Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

Užsienio reikalų ministerija primygtinai rekomenduoja nevykti į Baltarusiją, o ten esantiems Lietuvos Respublikos piliečiams palikti šią šalį.

Sužinokite daugiau

Naujienos

Rugsėjo 22-23 d. bus teikiamos konsulinės paslaugos Almerijoje

Sukurta: 2020.08.07 / Atnaujinta: 2020.10.16 17:20 Šalis ar teritorija: Ispanija
Image

Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų rugsėjo 22-23 d. organizuoja konsulinę misiją į Almeriją.

Pirmenybė bus teikiama dokumentų išdavimui naujagimiams bei piliečiams, kurių asmens tapatybės dokumento galiojimo laikas jau yra pasibaigęs ar iki galiojimo pabaigos liko mažiau nei 3 mėnesiai. Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik iš anksto konsulate Valensijoje asmeniškai užsiregistravusiems piliečiams.

Norintys užsiregistruoti asmeniškai kreipiasi į Lietuvos Respublikos konsulatą Valensijoje (toliau – Konsulatas) el. paštu valencia@urm.lt, nurodydami vardą, pavardę, asmens kodą, kontaktinius duomenis (telefonas, el. pašto adresas, gyvenamosios vietos adresas) ir konkretų norimą atlikti konsulinį veiksmą. Reikalavimai paso nuotraukai: 2 vnt., juodai-balta, dydis 4x6 cm.

Konsulatas kiekvienam suinteresuotajam individualiai patvirtins registraciją misijoje, nurodys priėmimo laiką ir konsulinės rinkliavos sumą, kurią reikės pervesti į Konsulato sąskaitą Santander banke ES85 0049 0008 7827 1698 6936.

Kadangi grynaisiais pinigais misijos metu nebus disponuojama, tik gavus bankinę perlaidą už norimą atlikti konsulinį veiksmą, bus nurodytas tikslus priėmimo laikas konsulinei paslaugai gauti (tuo atveju, jei pinigai bus išsiųsti pavėluotai, konsulinė paslauga bus neatliekama, o įmoka grąžinta).

Dokumentų priėmimas vyks viešbutyje "Elba" adresu Prolongación Avda. Mediterráneo, s/n.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad tik konsulatas Valensijoje priima prašymus registracijai, registruoja, sudaro eilę ir nurodo priėmimo laiką bei teikia konsulines paslaugas šios konsulinės misijos metu.

Vietos valdžiai priėmus apribojimus taikančius sprendimus, misija gali būti atšaukta.

Susijusios naujienos