Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

SVARBU! Dėl plataus masto Rusijos karinės agresijos Užsienio reikalų ministerija šiuo metu Ukrainoje esančius Lietuvos piliečius ragina savarankiškai išvykti iš šalies sausumos keliais.  Sužinok daugiau.

 

Naujienos

SAN PAULE BUS TEIKIAMOS KONSULINĖS PASLAUGOS

Sukurta: 2011.08.26 / Atnaujinta: 2020.10.16 17:20 Šalis ar teritorija: Antigva ir Barbuda,Brazilija

Lietuvos užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos ambasada Argentinoje ir Lietuvos garbės konsulatu Brazilijos San Paulo valstijoje balandžio 18-22 dienomis rengia konsulinių pareigūnų išvažiuojamąją misiją į San Paulą.

Misijos metu Lietuvos piliečiai galės pateikti dokumentus dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje ir Lietuvos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijas.

Dėl didelio asmenų, pageidaujančių Brazilijoje gauti konsulines paslaugas skaičiaus, misijos metu bus priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys. Dėl išankstinės registracijos prašome kreiptis į Lietuvos ambasadą Argentinoje elektroniniu paštu arba telefonu +54 11 4788 2153.

Tai pirmoji išvažiuojamoji konsulinė misija į Braziliją. Lietuvos gyventojų registro tarnybos duomenimis Brazilijoje gyvena daugiau kaip 700 Lietuvos piliečių.

Išvažiuojamųjų konsulinių misijų organizavimas tapo būtinu, kai nuo 2009 metų birželio 29 dienos į Lietuvos pasą pradėta įrašinėti asmens biometrinius duomenis ir pirštų atspaudus. Konsuliniai pareigūnai vyksta į tuos regionus, kur yra didelės lietuvių bendruomenės ir kur nėra Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos. Šiais metais numatyta rengti konsulines misijas į Majamį, Sietlą, Hiustoną (JAV) Krasnojarską ir Murmanską (Rusijos Federacija) Venesuelą, Urugvajų, Almeriją (Ispanija) Hiutenfeldą ir Hamburgą (Vokietija) Liuksemburgą, Islandiją, Sidnėjų ir Melburną (Australija), Meksiką bei Lvovą (Ukraina).

Susijusios naujienos