Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Naujienos

Šiaurės Airijoje, Portadaune bus teikiamos konsulinės paslaugos

Sukurta: 2021.04.23 / Atnaujinta: 2021.04.23 14:09 Šalis ar teritorija: Jungtinė Karalystė
Image

2021 metų gegužės 10 d. Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje pradės kelių dienų konsulinę misiją Portadaune, Šiaurės Airijoje. 

Misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl LR pasų ar asmens tapatybės kortelių išdavimo (keitimo), asmens grįžimo pažymėjimų išdavimo, užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, atliekami notariniai bei kiti konsuliniai veiksmai. 

Dokumentų priėmimas vyks adresu 7 Foundry Street, Portadown BT63 5AB, UK. 

SVARBU: 

  1. Pageidaujančius kreiptis dėl paso ir/ar asmens tapatybės kortelės keitimo išdavimo prašome registruotis iš anksto elektroninės registracijos sistemoje  (https://keliauk.urm.lt/user/login).

Registruokite kiekvieną asmenį atskirai ! 

  1. Pageidaujančius kreiptis dėl asmens grįžimo pažymėjimo, santuokos ar gimimo apskaitymo, konsulinių pažymų apie teistumą, pažymų dėl šeiminės padėties, notarinių veiksmų prašome registruotis, siunčiant prašymą el. pašto adresu:   

PASTABA:  registruotis 2 punkte nurodytu el. paštu galima tik iki 2021 m. gegužės 3 d. (pirmadienio) 16:00 val. 

Registracijos prašyme būtina nurodyti:

  • visų asmenų, kurie kreipsis dėl konsulinių paslaugų, vardus, pavardes, asmens kodus (gimimo datą, jei asmens kodas dar nėra suteiktas);
  • dėl kurios ar kurių konsulinių paslaugų kreipsitės;
  • savo telefono numerį.

SVARBU: nuo 2020-12-01 padidėjo mokesčiai už paslaugas konsulinių misijų metu. Dabar jie 50 proc. didesni. Mokesčius nurodysime eurais, tačiau jie bus renkami Didžiosios Britanijos svarais sterlingų. Atsiskaitymas - banko kortele. Taigi naujas pasas kainuos 150 EUR, pasas vaikams 75 EUR. Atsirado nauji mokesčiai už vaiko gimimo apskaitymą, santuokos apskaitymą, pavardės keitimą – 45 EUR.

Nepamirškite atsinešti savo turimų pasų/ATK, nuotraukų, apmokėtų Special Delivery vokų (su Jūsų adresu).

Visi turi atvykti asmeniškai, taip pat vaikai nuo 1 metų.

 

Susijusios naujienos