Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU!  Nuo 2021 m. lapkričio 15 d. keičiasi prašymų dėl LR pilietybės ir pranešimų apie kitos valstybės pilietybės įgijimą pateikimo tvarka. Daugiau informacijos rasite čia.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

2021 m. gruodžio 10-11 d. organizuojama konsulinė misija Hiustone (Teksaso valstija, JAV)

Sukurta: 2021.11.05 / Atnaujinta: 2021.11.05 10:50 Šalis ar teritorija: Jungtinės Amerikos Valstijos

2021 m. gruodžio 10-11 d. (penktadienį ir šeštadienį) Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Čikagoje rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją Hiustone (Teksaso valstijoje, JAV).

Konsulinės paslaugos bus teikiamos adresu: 4030 Case St., Houston, TX 77005.

Konsulinės misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai dėl pasų/ATK keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, priimamos gyvenamosios vietos deklaracijos.

Atkreipiame dėmesį, kad konsulinio mokesčio tarifas už konkrečią konsulinę paslaugą konsulinių misijų metu yra 50 proc. didesnis nei įprastai.

Dėl konsulinių paslaugų Hiustone prašome iš anksto užsiregistruoti elektroninėje asmenų registracijos konsulinėse įstaigose sistemoje KONSREG. Norėdami užsiregistruoti konsulinėms paslaugoms, pirmiausiai turite susikurti savo asmeninę paskyrą.

Daugiau informacijos apie organizuojamą misiją bei registraciją konsulinėms paslaugoms misijos metu rasite Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Čikagoje interneto svetainėje.

    Susijusios naujienos