Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU!  Nuo 2021 m. lapkričio 15 d. keičiasi prašymų dėl LR pilietybės ir pranešimų apie kitos valstybės pilietybės įgijimą pateikimo tvarka. Daugiau informacijos rasite čia.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

2021 m. gruodžio 2 d. rengiama konsulinė misija Golvėjuje, Airija

Sukurta: 2021.11.11 / Atnaujinta: 2021.11.16 15:06 Šalis ar teritorija: Airija

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje 2021 m. gruodžio 2 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją Golvėjuje. 

Misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos paso ar asmens tapatybės kortelės išdavimo/keitimo, vaiko gimimo apskaitymo, pirmojo paso išdavimo, santuokos apskaitymo, paso keitimo pasikeitus pavardei, notarinių veiksmų, konsulinių pažymų išdavimo, kitų konsulinių paslaugų. 

Priėmimas vyks adresu: „Menlo Park“ viešbutis, Terryland, Headford Road, Galway H91 E98N.

SVARBU. Konsulinis mokestis už konkrečią konsulinę paslaugą konsulinių misijų metu yra didinamas 50 procentų. 

Prašome registruotis iš anksto elektroninės registracijos sistemoje. Platesnę informaciją rasite Lietuvos Respublikos ambasados Airijoje interneto svetainėje. Kilus papildomiems klausimams prašytume rašyti el. paštu

Susijusios naujienos