Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Naujienos

2022 m. gegužės 21 d. vyks konsulinė misija Dalase, Teksaso valstija

Sukurta: 2022.04.27 / Atnaujinta: 2022.04.27 08:29 Šalis ar teritorija: Jungtinės Amerikos Valstijos
Image

2022 m. gegužės 21 d. (šeštadienį) Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Čikagoje rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Dalasą, Teksaso valstijoje, JAV.

Konsulinės paslaugos bus teikiamos adresu: 15455 Dallas Pkwy, Unit 300, Addison, TX 75001.

Priėmimo laikas: gegužės 21 d. 9:00 – 12:30 val. ir 13:00 – 18:00 val.

Konsulinės misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai dėl pasų/ATK keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, gimimo ir kt.) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, priimamos gyvenamosios vietos deklaracijos, teikiamos kitos konsulinės paslaugos.  

Atkreipiame dėmesį, kad konsulinio mokesčio tarifas už konkrečią konsulinę paslaugą konsulinių misijų metu yra 50 proc. didesnis nei įprastai. Mokestį misijos metu bus galima sumokėti tik mokėjimo kortele (išskyrus American Express).

Išankstinė registracija yra būtina. Dėl konsulinių paslaugų Dalase prašome iš anksto užsiregistruoti el. paštu

Registruojantis prašome nurodyti vardą ir pavardę - tiksliai kaip LR pase (parašykite visus šeimos narius, kuriems reikia konsulinių paslaugų); kontaktinę informaciją (telefono nr., elektroninio pašto adresas); dėl kokių konsulinių paslaugų norima kreiptis.

Su kiekvienu užsiregistravusiuoju asmeniškai susisieks Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Čikagoje darbuotojas ir suderins vizito patvirtinimui reikalingas papildomas detales.

Detalesnę informaciją apie konsulines paslaugas, mokesčius, prašymų formas ir būtinus pateikti dokumentus rasite čia: https://chicago.mfa.lt/cikaga/lt/konsuline-informacija

Daugiau informacijos rasite Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Čikagoje interneto svetainėje.

Susijusios naujienos