Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Informacija ir rekomendacijos Lietuvos Respublikos piliečiams dėl situacijos Ukrainoje. Sužinok daugiau

Naujienos

2022 m. gegužės 27-30 d. organizuojama konsulinė misija Atlantoje (Džordžijos valstija)

Sukurta: 2022.04.25 / Atnaujinta: 2022.04.25 13:23 Šalis ar teritorija: Jungtinės Amerikos Valstijos
Image

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Niujorke gegužės 27–30 dienomis organizuoja išvykstamąją konsulinę misiją Atlantoje (Džordžijos valstija, JAV). 

Konsulinės paslaugos bus teikiamos šiuo adresu:  3285 Yorktown Drive, Roswell, GA 30075.

Konsulinės misijos metu bus priimami Lietuvos piliečių prašymai dėl pasų, asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, gyvenamosios vietos deklaravimo, išduodami liudijimai, patvirtinantys, kad asmuo yra gyvas ir yra tam tikroje vietovėje (liudijimas „Sodrai“), notariškai tvirtinamos dokumentų kopijos, išduodamos konsulinės pažymos ir civilinės būklės aktus liudijantys išrašai. 

Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik iš anksto užsiregistravus. Registracija vykdoma tik el. paštu: , registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, telefono numerį ir kokiu klausimu kreipsitės. 

Konsulinis mokestis priimamas tik bankinėmis mokėjimo kortelėmis (VISA, MasterCard, AmericanExpress), atsiskaitymas grynaisiais pinigais nebus galimas. 

Atkreipiame dėmesį, kad už konsulinius veiksmus, atliekamus išvažiuojamųjų misijų metu yra taikomas 50% didesnis konsulinio mokesčio dydis. Konsulinio mokesčio tarifus (reguliarius) rasite Lietuvos Respublikos Generalinio konsulato Niujorke interneto svetainėje (konsulinio mokesčio tarifai).

 

Susijusios naujienos