Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU! Nuo 2021 m. spalio 1 d. visi į Jungtinę Karalystę atvykstantys ES šalių piliečiai privalo turėti pasus. Su savo šalies asmens tapatybės kortele gali atvykti tik Jungtinėje Karalystėje gyvenantys ES piliečiai (turintys nuolatinio arba nenuolatinio (settled / pre-settled) gyventojo statusą). Informaciją dėl kelionėms į Jungtinę Karalystę tinkamų dokumentų galite rasti interneto svetainėse https://www.gov.uk/uk-border-control ir https://www.gov.uk/guidance/visiting-the-uk-after-brexit.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

URM rekomenduoja nevykti į visas užsienio šalis

Sukurta: 2021.03.23 / Atnaujinta: 2021.03.23 09:43
Image

Reikalavimai atvykstantiems į Lietuvą ir keliaujantiems į užsienio valstybes nuolat kinta. Jeigu keliauti būtina, sekite nuolat kintančią informaciją dėl galiojančių apribojimų užsienyje ir Lietuvoje bei būkite pasiruošę atlikti privalomus veiksmus. Prieš kelionę pasitikrinkite galiojančius reikalavimus.

  • Vykstant į užsienį:

Būtina pasitikrinti nuolat atnaujinamas URM kelionių rekomendacijas ir informaciją apie COVID-19 ribojimus užsienio šalyse.

Atsakomybė dėl kelionės rizikos pandemijos metu tenka keliaujančiam asmeniui.

  • Grįžtantiems į Lietuvą:

Privaloma (1) turėti neigiamą COVID-19 tyrimo atsakymą (atliktą ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo), (2) prieš kelionę užpildyti NVSC keleivio anketą ir turėti patvirtinimo QR kodą, (3) atvykus izoliuotis 10 dienų.

https://keliauk.urm.lt/

Keliauk saugiai

https://urm.lt/covid19

https://koronastop.lrv.lt/

https://nvsc.lrv.lt/

https://1808.lt/