Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Naujienos

Vidaus saugumo fondo lėšomis surengtas Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių darbuotojų mokomasis seminaras

Sukurta: 2022.10.31 / Atnaujinta: 2023.01.10 09:25

Šių metų spalio 20-21 d. ir 27-28 d. vyko Specialiąją tranzito schemą (STS) įgyvendinančių Užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos Federacijoje, Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Kaliningrade ir Lietuvos Respublikos konsulato Sovetske darbuotojų 15 akademinių valandų mokomasis seminaras tema „Komandų dinamika. Specialiosios tranzito schemos aktualijos“. Seminarą vedė Užsienio reikalų ministerijos darbuotojai pagal kompetenciją, samdomi lektoriai, kitų institucijų atstovai.

Mokymų metu darbuotojai supažindinti su komandos dinamikos teorija ir įrankiais, komandinio darbo privalumais sėkmingiems organizacinių užduočių sprendimams, buvo mokomasi emocinio stabilumo ir gebėjimo savarankiškai ir komandoje veikti pokyčių, institucinio streso ir neapibrėžties sąlygomis.

Seminaro metu taip pat buvo aptartos Konsulinio departamento, Supaprastinto tranzito schemos aktualijos ir perspektyvos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pareigūnai pristatė asmenų atvykimo/išvykimo į/iš Lietuvos pakeitimus, Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos atstovas  pristatė institucijos tvarkomų valstybės informacinių išteklių saugos, duomenų apsaugos bei kibernetinio saugumo politikos įgyvendinimą, Nacionalinės antrosios kartos Šengeno informacinės sistemos atnaujinimą ir paleidimą, šių veiksmų ir pokyčių galimą įtaką sklandžiam STS funkcionavimui užtikrinti. Taip pat vyko diskusijos apie komandos narių organizacinius lūkesčius 2023 metams.

Šis seminaras buvo organizuotas įgyvendinant Vidaus saugumo fondo projektą Nr. LT/2018/VSF/4.5.1.2 „STS darbuotojų mokymas, II etapas“, kuriam yra skirta 202 000,00 eurų. Specialiąją tranzito schemą įgyvendinantys darbuotojai šio projekto lėšomis taip pat dalyvavo finansų, viešųjų pirkimų, darbo teisės seminaruose, taip pat nuo 2019 m. rugsėjo sėkmingai mokosi anglų kalbos. Projektas vykdomas 2019-2022 m.

Susijusios naujienos